Cynosure Lazer Epilasyon

Sionix Benzer lazer epilasyon cihazları arasında en yüksek atış hızlarından biri olan 3 atış/saniye ile sizlere hizmet vermektedir. 

Bir diğer önemli nokta ise dalga boyudur. 

Dalga boyu; yapılan atışlarda, kıl köklerine gönderilen ışının frekans aralığıdır. Bu frekans aralığı atışın hem tahribat gücünü hem de ulaşabileceği derinliği ifade etmektedir. 

Sionix  610-1200nm. aralığında ayarlanabilen dalga boyu ile en ince kıl köklerine kadar ulaşıp istenen gücü sağlamaktadır.

 

Cynosure Lazer Epilasyon Cihazının Benzerlerinden Farkı Nedir?

Cynosure 610-1200nm. aralığındaki dalga boyu ile aynı segmentteki diğer cihazlarla kıyaslandığında sektörün en parlak yıldızı olarak kabul ediliyor. Tabii ki bu büyük başarısının altında yatan daha pek çok farklı özelliği var. Bunların belki de en önemlisi en ince tüy tiplerinde ve en koyu tenlerde bile uygulanabiliyor olması. 3 boyutlu tahribat özelliği sayesinde kıl köklerini benzerlerine göre 3 kat daha etkili şekilde ortadan kaldırabiliyor.

CynosureLazer Epilasyon Cihazının Avantajları Nelerdir?

8cm2 gibi geniş sayılabilecek başlığı sayesinde daha hızlı ve efektif bir epilasyon seansı sunmanın yanı sıra, bir yandan da ulaşılması zor alanlarda konforu arttırıyor. Kişiye özel başlık aparatları kullanılabilmesi sayesinde hastaların bu konuda en çok çekindikleri noktalardan biri olan hijyen konusu da çözüme kavuşmuş oluyor. Dolayısıyla epilasyon seansları daha hızlı, daha konforlu ve daha hijyenik geçmiş oluyor.

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
WhatsApp chat